Migrena

24. září 2017 v 2:59 | Evelyney
Tak jak mám poznat kdy je to opravdu bílé a kdy černé?
Připadnu si jak na houpačce, nebo přímo na horské dráze.
Zase debata o "smyslu života", která nevedla k ničemu jinému, než k tomu, že jsem potom celou sobotu proležena v posteli s migrénou.
Mám delší dobu depku z práce, nevím zda je to syndrom vyhoření, což je dneska moderní vyjádření, když už člověka nebaví jeho práce. Možná mám to, možná únavový syntrom, nebo už mě jenom nebaví zachraňovat celý svět, pomáhat všem okolo sebe a být vždy připravena k tomu poslouchat cizí problémy. Mám těch svých až nad hlavu, jako většina obyvatel naší země. Musím se s tím poprat sama, protože opravdu jediný kdo pomůže, je ten na konci vlastní ruky. Povídáním a přemýláním dokola svého problému, ho nevyřeším a nakonec "zkazím" náladu i tomu druhému. Jde toto nějak vysvětlit životnímu partneru? Já se snažím vše vyřešit sama, byla jsem nakone k tomuto vychována a tak když se v něčem utápím, zalezu "do nory" a tam se buď vybečím, nebo si promyslím jak to udělat, s kým se spojit, kdo je kompetentní pomoci.
Všichni takový nejsou, to už vím, jenže já opravdu nevím jak vysvětlit, že když jsem v depce, nejsem schopna pomoci tomu druhému, ani za cenu, když mě psychicky vydírá. Dostávám se až na okraj propasti do které se mi chce skočit. Macocha je naštěstí daleko, ani nevím kolikáté patro stačí na skok z balkonu. Tak se snažím pořád dokola to vysvětlit, pak strávím hodinami brečení. Proč my ženský neumíme praštit do stolu a říct ne, už dost.
Nakonec zničená psychicky konečně po půlnoci zalezu do postele a z ní jsem schopna potom vylézt až za 24 hodin. Migréna je hrozná věc. Pokud je ještě takto vyvolaná zbytečným dohadováním, tak to mi vadí ještě víc. Stačí když si ji nechtěně vyvolám, nedodržením pokynu, které potraviny nesmím jíst večer.
No tak jak říkám, horská dráha, den, dva fakt dobrý, pak to stojí za starou bačkovu, potom bolesti, pak únava. Asi by to potřebovalo nějaký opuštěný ostrov, ale i bez Pátka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Chci být neviditelná