Díky Ti

15. října 2017 v 1:32 | Evelyney
6. den jsem šla domů, protože viróza mě postihla a tak do postele jsem spěchala. Takže žádné zásadní poznatky jsem nezískala, nebyla jsem na žádném posezení s povídáním. Ani ve skupině, ani individálně. Ale i tak z toho týdne můžu už některé věci posoudit. Změny jsou celkem velké, ale dá se to pochopit, každé vedení má své velení. Nemusí to být vždycky jenom proto, že by to předcházející bylo špatné, ale jsme každý člověk jiný, tak i každý doktor je jiný a má svůj osobytý přístup. Kdyby byli všichni lidé stejní, asi by nebylo potřeba, aby nás tu bylo tolik, kdyby každý doktor byl stejný, tak by taky nebylo potřeba tolik lékařů. Nebylo by potřeba tolik zpěváků a zpěvaček, budeme-li mít všichni stejný vkus, tak nám bude stačit jeden. To stejné by bylo s herci, herečkami, tanečníky a tanečnicemi a tak se všemi.
Je dobře, že jsme každý originál, dává nám to možnost vidět více tváří života, posoudit jak různé problémy řeší různí lidé, jak kdo přijimá zklamání, radost, žal a veselí. Dává nám to možnost mít i více přátel. Máme přátele, kteří nám říkají to co chceme slyšet, to co se nám líbí, že s námi souhlasí, mají na vše stejný názor jako my. Asi to není ten správný přítel, ale potřebujeme i takové, je nám s ními dobře. A na druhé straně máme i takové, kteří nám na rovinu řeknou, toto děláš špatně, takto nejednej, tohle není přesně to co by jsi měl udělat. Takových přátel určitě nemáme moc, možná jen jednoho, ale o to víc je vzácný. Protože ten je ten pravý, je upřímný a nebojí se říct pravdu i když se nám to třeba nelíbí. Pokud takového máme buďme za něho vděční, važme si ho a neodhánějme ho od sebe. Někdy ho nejde poslechnout ve všem, protože je to těžké, musíme si přiznat, že děláme chyby. Kdo z nás rád přizná, že se plete?
Patřím k těm šťastlivcům, který může říct, mám takového a jsem za něho ráda. Jsem šťastna za to, že je, že stojí pevně při mě. Umí mě bránit, ale umí mě taky i pěkně sprdnout. A vím, že to se mnou není lehké. Jsem paličatá a nerada přijímám napomenutí, nemám ráda, když se mě snaží někdo předělávat. Je to ale jediná osoba, která dokázala něco, co se nepodařilo nikomu před ní. Anděli můj, děkuji Ti za to, že jsi, že při mě stojíš a pomáháš mi projít životem. Pevně věřím, že jsi přišel přesně v ten pravý čas, který potřebuji nejen já. DĚKUJI
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama